Akademik Personel

Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı

  ADI SOYADI E-POSTA DAHİLİ NO ODA NO
 

 

 

 

 

Prof. Dr. Yavuz Erişen (ABD Başkanı) 

 

Prof. Dr. Mehmet Gürol 

erisenyavuz@gmail.com

Bölüm Başkanlığı Odası

 

gurolmehmet@hotmail.com

0212- 383 48 82

0212- 383 48 15

 

0212- 383 48 17

B 313

B 326

 

B 314

Prof. Dr. Nadir Çeliköz

ncelikoz@gmail.com 0212- 383 55 73 B 320
 
Prof. Dr. Vefa Taşdelen vefa@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 80 B 308
Doç. Dr. Banu Yücel Toy
byuceltoy@gmail.com
0212- 383 55 76
B 323
Doç. Dr. Sertel Altun saltin@yildiz.edu.tr
0212- 383 48 28
B 322
Doç. Dr. Bülent Alcı alci@yildiz.edu.tr
0212- 383 55 74
B 318
Doç. Dr. Davut Hotaman davut@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 27
B 319
Dr Öğr. Üyesi Bünyamin Bavlı bunyaminbavli@gmail.com
0212- 383 55 75
B 316
Arş. Gör. Büşra Tombak İlhan busra.tombak@gmail.com 0212- 383 55 89
B 302
Arş. Gör. Esra Kerimoğlu esra_kerimoglu@hotmail.com 0212 - 383 55 69  B 311
Öğr.Gör. Dilek İlhan Fındıkoğlu dilhan@yildiz.edu.tr 0212 - 383 55 68  B 306

 

 

 

 

  Eğitim Yönetimi Anabilim Dalı

 
  ADI SOYADI E-POSTA DAHİLİ NO ODA NO  
 

Prof. Dr. Aydın Balyer (ABD Başkanı)

balyer@yildiz.edu.tr 0212- 383 55 92 B 310  
Doç. Dr. Erkan Tabancalı tabanca@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 23 B 307  
Doç. Dr. Emre Er emreerytu@gmail.com 0212- 383 55 85 B 324  
Doç. Dr. Mithat Korumaz mithatkorumaz@hotmail.com 0212- 383 48 20 B 309  
Arş. Gör. İrem Demir Arıcı iremdmr23@gmail.com 0212-383 48 63 B-325

 

 

 

 

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı

  ADI SOYADI E-POSTA DAHİLİ NO ODA NO
Prof. Dr. M. Engin Deniz (ABD Başkanı) edeniz@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 36 C 303
Prof. Dr. Fulya Yüksel Şahin fusahin@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 38 C 307
Prof. Dr. Ali Eryılmaz erali76@hotmail.com.tr 0212- 383 55 77 C 309

Dr. Öğr. Üyesi Seher Merve Erus

smerve@yildiz.edu.tr 0212- 383 55 78 C 305
Doç. Dr. Ceymi Doenyas ceymi@yildiz.edu.tr 0212-383 48 37 C 308

Arş. Gör. Ceren Bektaş Aydın

cebektas@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 25

C 302

Arş. Gör. Zahide Gül Karaağaç zgul@yildiz.edu.tr 0212- 383 55 83 C 306
Arş. Gör. Gaye Bırni gbirni@yildiz.edu.tr 0212- 383 4826 C 310
Arş. Gör. Yağmur Kaya ykaya@yildiz.edu.tr 0212- 383 4822 C 301

 

 

 

 

Eğitimin Felsefi, Tarihi ve Sosyal Temelleri Anabilim Dalı 

  ADI SOYADI  E-POSTA   DAHİLİ NO    ODA NO
 

                                                                   

 

 

 

 

 

Hayat Boyu Öğrenme ve Yetişkin Eğitimi  Anabilim Dalı

  ADI SOYADI E-POSTA DAHİLİ NO ODA NO
 

 

   
Doç. Dr. Ahmet Başal   ahmetbasal@gmail.com  0212- 383 48 77
B 315
Dr.Öğr. Mine Çeliköz                                  mcelikoz25@gmail.com 
0212- 383 48 79
B 312