Ana içeriğe atla

Akademik Personel

 

Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı

 

ADI SOYADI

E-POSTA

DAHİLİ NO

ODA NO

Prof. Dr. Yavuz Erişen (Bölüm Başkanı)

erisenyavuz@gmail.com

Bölüm Başkanlığı Odası 

0212- 383 48 82

0212- 383 48 15

B 305

B 326

Prof. Dr. Mehmet Gürol (ABD Başkanı)

 

gurolmehmet@hotmail.com

 

0212- 383 48 17

 

B 314

 

Prof. Dr. Sertel Altun 

saltin@yildiz.edu.tr

0212- 383 48 28

B 322

Prof. Dr. Nadir Çeliköz

ncelikoz@gmail.com

0212- 383 55 73

B 320

Prof. Dr. Vefa Taşdelen

vefa@yildiz.edu.tr

0212- 383 48 80

B 308

Prof. Dr. Banu Yücel Toy

byuceltoy@gmail.com

0212- 383 55 76

B 323

Prof. Dr. Bülent Alcı

alci@yildiz.edu.tr

0212- 383 55 74

B 318

Doç. Dr. Davut Hotaman

davut@yildiz.edu.tr

0212- 383 48 27

B 319

Doç. Dr. Bünyamin Bavlı

bunyaminbavli@gmail.com

0212- 383 55 75

B 313

Arş. Gör. Esra Kerimoğlu

esrak@yildiz.edu.tr

0212 - 383 55 69

B 304

Arş. Gör. Çağrı Bilir

cagri.bilir@yildiz.edu.tr

0212 - 383 55 03

B 303

Arş. Gör. Aylin Toktamış

 

aylin.toktamis@yildiz.edu.tr

 

0212 - 383 55 04

 

B 303

 

Öğr.Gör. Dilek İlhan Fındıkoğlu (Görevlendirme)

 

dilhan@yildiz.edu.tr

0212 - 383 55 68

B 306

 

   

 

 

  Eğitim Yönetimi Anabilim Dalı

 

 
ADI SOYADIE-POSTADAHİLİ NOODA NO 
Prof. Dr. Aydın Balyer (ABD Başkanı)balyer@yildiz.edu.tr0212- 383 55 92B 310 
Doç. Dr. Erkan Tabancalıtabanca@yildiz.edu.tr0212- 383 48 23B 307 
Doç. Dr. Emre Eremreerytu@gmail.com0212- 383 55 85B 324 
Doç. Dr. Mithat Korumazmithatkorumaz@hotmail.com0212- 383 48 20B 309 
Dr. Öğr. Üyesi Sevda KATITAŞsevda.katitas@yildiz.edu.tr0212- 383 55 46B 311 
Arş. Gör. İrem Demir Arıcıiremdmr23@gmail.com0212-383 48 63B-325     
Arş. Gör. Zehra Yalçınzehrayalcin90@gmail.com0212- 383 48 21B- 317 

 

 

              Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı

 

 

ADI SOYADI

 

E-POSTA

 

DAHİLİ NO

 

 ODA NO

 

Prof. Dr. M. Engin Deniz (ABD Başkanı)edeniz@yildiz.edu.tr0212- 383 48 36C 304
Prof. Dr. Fulya Yüksel Şahinfusahin@yildiz.edu.tr0212- 383 48 38C 307
Prof. Dr. Ali Eryılmazerali76@hotmail.com.tr0212- 383 55 77C 309
Doç. Dr. Ceymi Doenyasceymi@yildiz.edu.tr0212-383 48 37C 308
Doç Dr. Begüm Satıcıbegum.satici@yildiz.edu.tr0212-383 48 29C 303
Doç. Dr. Seydi Ahmet Satıcıahmet.satici@yildiz.edu.tr0212-383 4830C310
Doç. Dr. Seher Merve Erussmerve@yildiz.edu.tr0212- 383 55 78C 305
Doç. Dr. Fulya Türkfulya.turk@yildiz.edu.tr C 306
Arş. Gör. Ceren Bektaş Aydıncebektas@yildiz.edu.tr0212- 383 48 25C 302
Arş. Gör. Zahide Gül Karaağaçzgul@yildiz.edu.tr0212- 383 55 83B301
Arş. Gör. Gaye Bırnigbirni@yildiz.edu.tr0212- 383 4826B 316
Arş. Gör. Yağmur Kayaykaya@yildiz.edu.tr0212- 383 4822C 301
 

 

 

Eğitimin Felsefi, Tarihi ve Sosyal Temelleri Anabilim Dalı 

 

 

ADI SOYADI

E-POSTA  

DAHİLİ NO

ODA NO

Prof. Dr. Mustafa Gündüz (ABD Başkanı)mgunduz@yildiz.edu.tr0212- 383 48 07B-321
Dr. Öğr. Üyesi Büşra Tombak İlhan

busra.tombak@gmail.com

0212- 383 55 89B 302

 

     

 

Hayat Boyu Öğrenme ve Yetişkin Eğitimi  Anabilim Dalı

 

 ADI SOYADIE-POSTADAHİLİ NOODA NO
 Prof. Dr. Ahmet Başal (ABD Başkanı)ahmetbasal@gmail.com 0212- 383 48 77
B 315
 Dr.Öğr. Üyesi Mine Çeliköz                                 mcelikoz25@gmail.com 
0212- 383 48 79
B 312       

 

 

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Anabilim Dalı

 

ADI SOYADIE-POSTADAHİLİ NOODA NO
Prof. Dr. Banu Yücel Toy (ABD Başkanı)byuceltoy@gmail.com0212- 383 55 76B 323